100 tableta me pjalm blete per energji

Kodi: FOR26
2,533 L 


Sasia:


Poleni i Bletës përmban vitaminat C, D, E dhe K Beta -Karoten (vitamina A), vitaminat B-kompleks, lëndët minerale, enzimat, acidet dhjamore me origjinë bimore, -Rrit energjin dhe qendrushmerin karbohidratet, proteinat, dhe 22 aminoacide (përfshi 8 -Ndimon sistemin tretes, imun aminoacidet e domosdoshme). Rrit energjinë dhe -Zbut simptomat e plakjes ndihmon kundër alergjisë por duke e filluar me doza -Ndimon ne enjtjen e prostates shumë të vogla (çerek tablet


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.