Kapsula per rregullimin e flores se zorreve

Kodi: FOR222
4,289 L 


Sasia:


Kapsula per rregullimin e flores se zorreve. Gjendja jonë shëndetësore lidhet drejtpërdrejt me gjendjen e florës sonë të zorrëve. Mjerisht ushqimi modern dhe stresi i gjeneruar nga shoqëria jonë janë dy faktorë në mesin e shumë të tjerëve që kanë degraduar këtë ekuilibër të brishtë. Forever Active Probiotic në sajë të formulës unike të patentuar të 6 llojeve të fermenteve laktike është përgjigja ideale për mirëqenien tuaj të zorrëve.-Ndimon ne pastrimin e zorres se treshe.-Normalizon floren bak


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.