ALOE BLOSSOM HERBAL TEA

Kodi: FOR200
2,914 L 


Sasia:


Ndjehuni të rigjallëruar nga ky krijim i -Pastrimin e gjakut gjithi natyror i gjetheve, bimëve dhe -ult shtypjen e gjakut erzave. Studimet tregojnë se aromat -Ul nivelin e sheqerit ne gjak mund të kenë po aq antioksidant sa -Shpejton detoksikimin largun ujin e tepert nga trupi edhe pjesët e disa frutave. Ky çaj pa -Permirson tretjen kafeinë përmban një kombinim të -Qeteson dhimjet e stomakut fuqishëm të kanellës, karafilit,


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.