Leng Aloe Vera me efekte pozitive per shendetin

Kodi: FOR15
4,199 L 


Sasia:


Produkti i parë që ka marë çertifikatën nga International Aloe Science Council për përmbajtjen dhe pastërtinë e Aloes, xheli ynë Forever Aloe Vera Gel me përbërje 99.7% Aloe ndihmon sistemin tretës dhe absorbimin e ushqyesve. Ne e nxjerim tulin e gjethes me dorë dhe e përpunojmë në mënyrë aseptike dhe kështu ju mund të provoni fuqinë e vërtetë të natyrës.Megjithate te shohim cka thot shkenca qe kjo bim vepron ne organizmin tone:-Rrit imunitetin .-Detoksikues (largon helmet nga trupi,alkol


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.