Smart Sport Waterproof EX16S

Kodi: EX16S
7,900 L 


Sasia:


EX16S Smart Watch Pershtatet me Android, IOS Bluetooth Versioni: Bluetooth 4.0 I papërshkueshëm nga uji. Madhësia e ekranit: 1.12 inç

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Smart Sport Waterproof EX16S

 Profesionale dhe I papërshkueshëm nga uji. Niveli më i lartë i papërshkueshëm nga uji në Smart Wearables Industry.
Multi-Funksion: Numërimi i hapave, Kalorite e djegura, Matje largësie, Alarmi, Kronometer, Thirrje me tel, Mesazhe, Kamera, BT 4.0, LCD FSTN, Shërbimet cloud, Analiza e të dhënave.
Smartphone lidhur me App nëpërmjet Bluetooth 4.0. Konsumi i qëndrueshëm, i shpejtë dhe super i ulët.
Menu e thjeshtë dhe e qartë e funksionimit, një funksion me butona, i lehtë për t'u përdorur.
Perspektiva e stilit ushtarak, një dhuratë ideale për familjen dhe miqte.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.