Aparat per te lidhur telefonin me TV

Kodi: ELN088
3,200 L 


Sasia:


Gëzoni fotot dhe videot tuaja në ekranin e madh me dongle HDMI G2 do ti shihni ato si nga telefoni ashtu dhe ne TV tuaj smart! Fotografitë, muzika, videot, you tube,filma live nga google lojrat e telefonit, mund ti shihni dhe ti luani ne TV si te ishit ne smartphone. Vetem me internetin e telefonit ju mund ti beni te gjitha kto. Lidhni lehtë pajisjet me dongle nëpërmjet një përshtatës të rrymës USB për një eksperiencë shikimi të ekranit të madh. Dongle mbështet një rezolucion 1920 x 1080p.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Aparat per te lidhur telefonin me TV

Një modul wifi i integruar do te mbështesë përmbajtjen e internetit pa tela, të tilla si video, audio, imazhe, dosjet e zyrës dhe faqet e internetit në internet.  Specifikimet Teknike: Brand WECAST Model G2 Furnizimi me energji elektrike 5V 1A CPU AM8252B OS Linux DDR3 128MB Ndërfaqe HDMI, USB Kërkesa e sistemit për iOS: Mbështetje për iOS 8.0 dhe më lart Për Android: Mbështet Android 4.2 dhe Mbi Për Mac OS: Mbështetni Mac OS 10 dhe Above Pesha e produktit rreth 100g Madhësia e produktit (W x H x H) 58 x 58 x 16 mm Përmbajtja Paketa 1 x WiFi Display Miracast Do
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.