- 25 %

Rubinet dixhital per ngrohjen e ujit

Kodi: ELN086
2,990 L 
3,990 L


Sasia:


Rubinet dixhital per ngrohjen e ujit. - Ngroh ujin ne vetem pak sekonda, - Siguri maksimale, Harxhon 3 Kw ne ore - Rrotullim rubineti 180°, - Ekran dixhital, - Kursen energjine elektrike, - Manual perdorimi brenda ne paketim. Kujdes: Rubineti nuk vihet ne prize para se te lidhet me sistemin hidraulik. Pasi ai te montohet aty ku ju nevoitet, vihet ne prize dhe perdoret normalisht me sukses.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.