Paisje per te bere biskota

Kodi: EJ5366
990 L 


Sasia:


Pjekja sapo u bë më e lehtë dhe shumë më shumë argëtim për shkak të Dispensuesit tonë biskotave dhe jo vetem! Do jeni ne gjendje te pergatisni mengjesin dhe te krijoni shumellojshmeri embelsirash, petulla etj. Me mbajtesen e saj me suste dhe pa asnje rrezik qe brumi te rrjedhe , mund te beni rracione perfekte per cdo ushqim te preferuar.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.