Blender udhetimi

Kodi: EJ123
2,990 L 


Sasia:


Blender udhetimi. I vogel dhe i fuqishem, elegant dhe efikas. Blenderi portativ eshte ideal per udhetime. Shkunde dhe mere, gota lart shkeputet me lehtesi dhe mund te transportohet si nje gote portative ku te deshironi juve. I paisur me Push Button, material plastik, 220 V , 200 Wat.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.