Car power inverter

Kodi: CS200W
3,500 L 


Sasia:


🔹Kjo pajisje konverton energjine e makines tuaj 12V/24V DC, ne nje burim AC 220V ose 230V, cka do te thote qe ju mund te karikoni pajisjet tuaja elektronike. 🔹Kater porta USB dhe dy priza universale👌 🔹Vjen me 8 funksione mbrojtjeje: mbrojtjen e fuqise, mbrojtje nga tensioni i larte, mbrojtje nga qarku i shkurter, mbrojtje nga mbingarkesa, mbrojtje nga ndikimi, mbrojtje nga tensioni i ulet, mbrojtje nga nxehtesia dhe mbrojtje aktuale. 🔹Me ekran qe tregon temperaturen e makines, fuqine e

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Car power inverter

 Specifications:
 • Brand: Ansee
 • Quantity: 1
 • Material: Plastic
 • Color: Black
 • Input Voltage: 12V/24V
 • Socket Output Voltage: 220V
 • Socket Output Current: N/A
 • USB Output Voltage: 5V
 • USB Output Current: USB1: 2.1A, USB2:1A, USB3: 2.1A, USB4: 1A
 • Continuous Output Power: 200W
 • Peak Output Power: 200W
 • Waveform Type: Modified sine wave
 • USB: USB 2.0
 • Output Socket: Universal
 • Conversion Efficiency: >85%
 • Output Frequency: 50/60Hz
 • Over Voltage Protection: Yes
 • Low-voltage Protection: Yes
 • Overtemperature Protection: Yes
 • Indicator Light: Yes
 • Power Cable: No
 • Application: Cellphone, Notebook, Digital Camera, GPS Navigator, Bluetooth Kit, DVD, PDA and Others
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.