SELFIE STICK ME BLUETOOTH

Kodi: BS4
1,990 L 


Sasia:


Shkopi Selfie P4 Remax, mund të përdoret vetëm nëpërmjet lidhjes Bluetooth me smartphone. Eshtë përbërë nga një material te lehte alumini të qëndrueshme dhe fleksibil gjatë përdorimit. Mund të arrijë një gjatësi minimale prej 24 dhe maksimale 100 cm. Kendi i rrotullimit është më shumë se 180 gradë, në gjendje të përshtatet lirshëm në çdo pamje. Rrezja e Bluetooth është 10 metra

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.