Bite Helper per pickimin e mushkonjave

Kodi: BH992
1,200 L 


Sasia:


Pas pickimit te mushkonjave, pasojat jane acarim i lekures dhe kruajtje Kjo pajisje do ndihmoje lekuren tuaj te qetesohet pasi leshon nxehtesi dhe dridhje ne zonen e prekur, duke rritur qarkullimin e gjakut lokal. Pa kimikate, e sigurt per tu perdorur tek te rriturit dhe femijet mbi 4 vjec. Perdorimi: Menjehere pas pickimit, vendoseni ne vendin e pickimit, shtypni butonin ON. Mbajeni ne zonen e prekur per rreth 45 sekonda. Ju do te ndjeni nje dridhje te lehte dhe te ngrohte.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.