Pajisje per berjen e akulloreve

Kodi: BA883
4,000 L 


Sasia:


Pajisje per berjen e akullores Termozeta la gelatiera Ju mund ta beni ne shtepi tashme akulloren tuaj, me shijen e preferuar, per vetem 30 minuta •Makineri per akullore me kapacitet koshi prej 1.2 L •Fuqia e motorrit: 12W •Furnizimi me energji 220/240V - 50Hz Teper e lehtë për t’u pastruar (pjesët mund te lahen ne pjatalarëse) dhe teper e lehtë ne perdorim.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.