Ndricues LED per ambientet e jashtme

Kodi: 93259
1,990 L 


Sasia:


Dritoni natën me rrezatimin atomik SunBlast. Ndizet natën Pajisja me bateri. (bateri diellore e litiumit) Sensor lëvizje 180 gradë me një gamë prej 25 metra. Panele diellore me energji LED Prodhimi i qëndrueshëm ndaj motit. Cilësi e lartë me 0 konsum.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

NDRICUES LED PER AMBIENTET E JASHTME

Është e vështirë të shihet kur jeni jashtë gjatë natës. Por e tille ështe edhe për të instaluar një dritë. SunBlast ju lejon të shtoni një dritë kudo. Nuk ka fije dhe asnjë prizë, por vetem e ngjitni ate me gjitësin industrial super te forte. Provoni në llaç, dru, mur, dhe gur. Panelet diellore ngarkojnë baterine e integruar me litium me shpejtësi, madje edhe në një ditë me re. Kjo do të thotë që ju nuk do të humbni paratë në bateri ose ne fatura te larta elektrike. SunBlast ka një sensor të lëvizjes prej 180 grade që ndez dritën kur të afrohesh dhe automatikisht fiket kur largohesh. Sensori zbulon lëvizjen nga larg deri në 25 metra. SunBlast bën një dritë të madhe LED të ndërtuara në një panel për të krijuar dritën diellore më të ndritshme që mund të blini. Dizajni i saj unik me kënd të gjerë mbulon shumë më tepër terren, duke mbuluar pjeset ansore, si dhe përpara.SunBlast eshte e përkryer për ta vendosur mbi një derë të errët, një rrugë të errët, dhe në garazh. Falë ndërtimit të saj, SunBlast është i qëndrueshëm ndaj motit në shi dhe borë, kështu që shkëlqen gjatë kohes. Panelet e shndritshme LED të shkëlqyeshme mund të zgjasin një jetë pa u djegur! 
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.