Tenxhere multifunksionale

Kodi: 8806
14,490 L 


Sasia:


Electric Multifunction Cooker First Austria

nga Amber

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Electric Multifunction Cooker

 ·         Kjo tenxhere ju ofron nje vlim te shpejt, të shëndetshme dhe ekonomike duke përdorur një furnelë elektrike .

·          do të pregatisni vaktet tuaja deri në 3 herë më shpejtë

·          kapacitet prej 5 Litrash 

·          përdor pak energji dhe ujë 

·         gatime të shëndetshme duke ruajtur vitaminat dhe minerale

·         fuqia  900 W

·         material jo ngjites

·         Kjo paisje do të bëjë çdo gjë për ju - thjeshtë vendoseni në punë dhe ju mund të gatuani në 8 funksione të ndryshme:

·         pregatisni rizoto

·         gatuani supë apo gjellë

·         pregatisni mishin                           

·         gatuni me zjarr të ngadaltë

·          gatuani me avull ngrohni ushqimet

Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.