Tenxhere me presion 1000W

Kodi: 8805
14,990 L 


Sasia:


Electric Pressure Cooker First Austria

nga Amber

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Tenxhere presioni 1000W

 Kjo tenxhere ju ofron nje vlim te shpejt, të shëndetshme dhe ekonomike duke përdorur një furnelë elektrike me presion . Me nje program digjitale me ane te te cilit vendosni Kohen kërkuar kohë, temperature ose numrin proceseve ju do te perfitoni nje gatim optimal. Vellimi I tenxheres   është 6 litra dhe fuqia 1000 W. Ka nje pozicionim te valvules me avull për të ngritur presionin e duhur.

 

Me tenxheren elektrike me presion  Pressure cooker  ju do të pregatisni vaktet tuaja deri në 3 herë më shpejtë se me tenxheret e zakonshme! Një zgjidhje e shpejtë dhe e thjeshtë për të gatuar, me një kapacitet prej 6 Litrash i cili do t'ju lejojë të gatuani vakte të shpejta, të shijshme dhe ju nuk do të mundoheni dhe mbi të gjitha nuk do të shpenzoni shumë para!

 

Electric Pressure Cooker përdor pak energji dhe ujë dhe gatuan ushqimet më shpejtë - kështu ju do të kurseni para dhe do të mbroni mjedisin duke gatuar me këtë paisje. Familja juaj do të shijojë gatime të shëndetshme duke ruajtur vitaminat dhe minerale.

. Shijoni ushqimet e shëndetshme të pregatitura me këtë tenxhere dhe avantazhet e saj:

·         me një kapacitet 6 Litra e cila përshtatet edhe për familje me shumë persona

·         12 funksione të ndryshme gatimi

·         kontroll temperature dhe presioni për më shumë fleksibilitet

·         me funksion kohe të paracaktuar

·         koha e mbajtjes së presionit 0-90 minuta

·         funksion për të mbajtur të ngrohta ushqimet

·         e lehtë për tu përdorur dhe ekran dixhital

·         doreza të sigurta dhe e lehtë për të servirur ushqimet

·         buton mbyllje për tu mbrojtur nga avulli apo uji i nxehtë

·         ekran dixhital i vogël për të monituruar më lehtë

·         pasha brutto 6.6 kg

·         konsumi 1000w

·         funksionet , mates per temperature dhe Kohen e gatimit

·         e certifikuar nga  UL dhe ULC persa I perket sigurise

·          14 Micro-Processor programet e kontrolluara: supë, mishit / gjevrek, bishtaja /, Shpendët, avulli, qull, multigrain, Slow Cook, Mbani-ngrohtë, Kos, pasterizuar dhe thartuar oriz (Jiu Niang)etj.

·          presion të dyfishtë për gatim të shpejtë dhe fleksibël: Gatimi me presionin e lartë të shkurtoni kohën e gatimit deri në 70% dhe presionit të ulët shmang djegien e  ushqime delicate

·          Funksioni Maker Kos mund të perdoret per te ngrohur qumështin për pasterizim dhe fermentim, duke e bërë kos në ose kavanoza ose tenxhere gatimi për deri në 5L  qumësht

·         3 Mënyrat te rregullueshme për shumicën e funksioneve. 3 temperaturat Saute dhe 3 temperaturat Slow Cook

·          Funksioni Slow lejon zgjedhjen e kohës në mes të 0.5 ~ 20 orë

• Vonesa Timer Gatim: Deri në 24 orë

• Vendosjen Manual presion: Deri në 120 minuta kohë kuzhinier

• të mbajtur-ngrohtë automatik: deri në 10 orë

• Mbajini-ngrohtë Manual vendosjen: Deri në 99 orë dhe 50 minuta

• Highly efikas per kursim të energjisë  deri në 70% të energjisë

•   tenxhere çeliku per gatimi për qëndrueshmëri

• Finger-print doreze e jashtme çeliku  rezistente

Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.