Ngrohese portative me telekomande

Kodi: 45969
3,200 L 


Sasia:


Ngrohese portative me telekomande super cilesore! Me ekran LCD Nje minimum dhe maksimum prej 1100-2200W ,Me rregjistrim kohe per fikje automatike , luhatje ne (max 90 °), Gama e temperaturës rreth 6 ° C-38 ° C, Mbrojtje nga mbinxehja. Buton sigurie qe fiket menjehere nese paisja rrezohet, Gjatësia e kabllit rreth 180 cm, Dimensionet rreth: 24 x 17 x 33 cm, GS Siguria e testuar cilesi e garantuar! Prodhuar per ne Gjermani.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.