Detektor dhe transmetues zeri kur qan femija.

Kodi: 400179
1,990 L 


Sasia:


Ndihmon në rritjen e sigurisë së fëmijëve. Transmetues zeri ne formen e njeriut prej debore, një artikull për familjet me foshnje te sapolindura.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Detektor dhe transmetues zeri kur qan femija.

 Transmetues zeri ne formen e njeriut prej debore, një artikull për familjet me foshnje te sapolindura. Vendosni transmetuesin pranë foshnjës, sapo fëmija qan apo zhurme tjetër ndodh, marrësi qe eshte vendosur brenda dhomes se foshnjes detekton dhe drita e zbulimit do të ndizet në çdo 5 sekonda, ajo kap cdo te qare te bebes dhe e transmeton tek paisja tjeter ne formen e te qares se nje bebi. Ndihmon në rritjen e sigurisë së fëmijëve. Madhesia: 9.5 x 7.3 x 3.6 cm. Fuqia nga: 4 x bateri AAA (nuk përfshihen). Largësia e transmetimit : 50m - 60m në vend pa pengesa, 20m - 30m në vende me pengesa.
 
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.