Filtrues uji

Kodi: 3443
1,700 L 


Sasia:


Filtrues uji, shume praktik per tu montuar ne lavaman dhe ju nuk do keni nevoje per te blere uje per te gatuar, lare perimet, frutat etj. Permban 7 filtra sistemi. Pastron lloje te ndryshme bakteresh: pluhrat, parazit, algat, bakteret, sedimentet, colloids, rusts, worms etj. 0.1Mpa-0.4Mpa. Filtri mundeson njerrjedhje te ujit 1.0 litra ne minut. Minimumi i temperatures se ujit hyres eshte 5 ° C Maximumi i temperatures se ujit hyres eshte 38 ° C Permasa: 185x90x185mm.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:
Ju mund te pelqeni edhe

Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.