Pastrues per qimet

Kodi: 3424
800 L 


Sasia:


Produkti me i ri, per pastrimin e qimeve ne zona te veshtira. 1-Ne pjesen e vesheve. 2-Ne pjesen e hundes. 3-Per barsetat, per ti dhene formen e duhur. 4-Per pjesen e flokeve ne pjesen e qafes mbrapa etj. 5-Per rrallimin e vetullave dhe shkurtimin e tyre, pasi ben ndryshimin e kokes se pajisjes qe eshte e perfshire. Gjithashtu permban nje bateri dhe driten per te pare me mire ne pjesen qe deshironi ta perdorni.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.