Mbulese makine per kafshet shtepiake

Kodi: 3030
1,300 L 


Sasia:


Mbulese makine per kafshet shtepiake, ngjyre e zeze. Zgjidhja me e mire nese nuk doni qe tju prishet makina. Shume e thjeshte per tu pastruar, materiali Nylon, mund ta perdorni per cdo makine. Vendoset dhe hiqet lehte nga ju por jo nga qeni, qendron stabel ne makine deri ne momentin qe e hiqni. Permasa: 144x144 cm. Kundra ujit.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.