- 17 %

Boxing Speed Ball Fitness

Kodi: 244262
2,490 L 
2,990 L


Sasia:


Lironi trysninë nga puna dhe stresi i perditshem duke luajtur me Boxing speed ball fitness! Është bërë veçanërisht për të rriturit që të relaksohen. Me material lëkure elastk, ky top i shpejtë është i butë, i mirë për trajnimin e veprimeve tuaja të shpejta, koordinimin e mirë të syve të duarve dhe ndjenjën e ritmit, etj. Rrip i dyfishtë në të dyja anët, me litar super elastik Topin mund ta lidhni në raft, ose ta fiksoni ne mure nga te dyja anet.

nga Panakeia2

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.