Skip Navigation LinksFillim > Shendeti dhe Bukuria > Mjekesore > Pajisje mjekesore > 1901-cigare-elektronike-modeli-3t5

- 63 %

Cigare Elektronike Modeli-3T5

Kodi: 1901-Cigare-Elektronike-Modeli-3T5
1,500 L 
4,000 L


Sasia:


Gjatesia: 135 mm Diametri: 14 mm Rezistenc te nderueshme 2,2 ? Automizer Xhami, nje mbushje e plote 1 6 ml e tij na mundeson 350 thithje Nje karikim I plote Baterie na mundeson 650 thithje Koha e karikimit 2,5 – 3 ore


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.

Detaje

 • Automizer metali
  Mundesi zgjedhjeje 8 dezaine te ndryshme
  Rezistence e nderueshme
  100% garanci qe nuk ka shije djegje ose rjedhje te lengut
 • Kthejeni automizerin me koke poshte
  C’filetoni pjesen metalike ne fund te automizerit Me majen e bidonit ne anesore mbushni Automizerin me Liquid pa e kaluar nivelin e metalit te brendshem
  Rifiletoni pjesen metalike ne fund te Automizerit
  Filetoni Automizerin ne Bateri dhe sigurohuni qe bacteria te ket karikim
  Shtypni butonin qe te filloni te tymosni
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.