Skip Navigation LinksFillim > Zyra dhe pajisje kancelarie > Kancelari > Dosje > 17170-dosje-klasike-me-llastik


Dosje Klasike me Llastik

Kodi: 17170-Dosje-Klasike-me-Llastik
80 L 


Ngjyra

Sasia:


Dosje klasike të realizuara me karton 500-600 gr, të plastifikuara dhe të ngjyrosura me ngjyra të ndryshme. Dosja përbëhet nga elementet e llapava të vizuara dhe të kapura me perçina ku vendoset dhe llastiku i hollë.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:
Ju mund te pelqeni edhe

Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.