Tapet Me muzike dhe telekomande per bebe

Kodi: 1030039
6,500 L 


Sasia:


Ngjyra të ndritshme, tinguj dhe muzikë që tërheqin vëmendjen e fëmijës dhe zhvillojnë imagjinatën e tij. Jepini gëzimit dhe argëtimit fëmijës suaj mundësinë për të përpunuar ngjyrat e gjalla dhe për të ndier lodrat e varura me muzike! Ka një piano që bën tingujt me prekjen e foshnjës. Lojërat e varura bëjnë tinguj me lëvizje, te buta me ngjyra të forta që stimulojnë kuriozitetin. E përsosur për te shtrire fëmijën tuaj. I përshtatshëm për moshat 0 muaj deri në 2 vjet. Përmasat: 86 x 60 cm.

nga Lorelli

Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.