Qese vakumi per ushqimet tuaja

Kodi: 02859
1,990 L 


Sasia:


Qese vakumi per ushqimet tuaja, qe te qendrojne per nje kohe te gjate te pastra, te fresketa dhe te organizuara ne frigoriferin tuaj ose kur i merrni me vete. Tek qesja gjithashtu mund te mbani dhe shenime per daten ose emrin e ushqimit. Permban dhe pajisjen qe thith ajrin. Jane 6 qese gjithsej, 4 ne madhesi te vogla dhe 2 ne madhesi te medha. Mund te vendosni mishin, perimet, frutat, orizin cdo gje.


Porosia vjen prane adreses suaj per  1-2 Dite.
Mënyrat e Pagesës
Kesh
Kartë Krediti
Transfertë Bankare
Mënyrat e Transportit
Posta Shqiptare
Albanian Courier
DHL
Fedex

Llogarit koston e transportit
Ne e vleresojme privatesine tuaj. Cdo porosi behet duke ruajtur privatesine dhe dergesa behet brenda nje paketimi qe nuk lejon te duket cfare ka brenda.
Nese nuk ju pelqen ose nuk ju pershtatet masa, ju mund ta ktheni produktin brenda 14 diteve.

Vleresimet e klientit

Ndani mendimet me kliente te tjere  ketu
Shperndaje me:


Produkti u shtua ne listen tuaj te deshirave!
Klikoni ketu per te pare te gjithe produktet qe keni ne liste.